فرماندار علی آبادكتول پاسخ داد؛

ساخت تله کابین در علی آبادکتول به کجا رسید؟

ساخت تله کابین در علی آبادکتول به کجا رسید؟ به گزارش پول من، گلستان فرماندار علی آبادکتول آخرین وضعیت اجرای پروژه تله کابین در این شهرستان را شرح داد و اظهار داشت: تمامی اقدامات اجرایی برای ساخت تله کابین در علی آبادکتول انجام شده است.


ابراهیم احمدی در گفتگو با خبرنگار ایسنا ضمن اشاره به آخرین وضعیت تله کابین علی آبادکتول اظهار نمود: در مسافرت رئیس جمهور به استان گلستان اتفاقات خوبی برای شهرستان افتاد که همچون آنها، پیگیری پروژه تله کابین بود.
وی با اشاره به اینکه تمامی اقدامات اجرایی برای تحقق پروژه تله کابین علی آبادکتول انجام شده است، اضافه کرد: مجوزهای لازم برای اجرای پروژه تله کابین انجام شده و منتظر انعقاد قرارداد با پیمانکار هستیم، همه تلاش خویش را به کار می گیریم تا این اتفاق در شهرستان علی آبادکتول عملیاتی شود.
فرماندار علی آبادکتول با اشاره به اینکه اجرای پروژه تله کابین علی آبادکتول تأثیر به سزایی در ایجاد اشتغال و رفع بیکاری در شهرستان دارد، خاطرنشان کرد: این یک پروژه ملی و استانی بزرگ است و تأثیر زیادی در توسعه شهرستان خواهد داشت.
احمدی با اشاره به اینکه پروژه تله کابین علی آبادکتول بیشتر از یک هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد اما در مجموع به توافق و انعقاد قرارداد پیمانکار با حوزه شهری دارد، تصریح کرد: جانمایی ها برای پروژه تله کابین اتفاق افتاده و کلیت پروژه مصوب شده و در مرحله اجرا و انعقاد قرارداد با پیمانکار قرار دارد.
ایشان در ادامه از پایان دادن به بلاتکلیفی ۹ ساله پروژه تقاطع ضلع غربی شهرستان علی آبادکتول اطلاع داد و اظهار داشت: این پروژه پس از ۹ سال در دهه فجر سال جاری افتتاح می گردد، دو تقاطع غیرهمسطح در ضلع غربی و شرقی در علی آبادکتول وجود دارد که عملیات اجرایی ضلع غربی به اتمام رسیده و امیدوارم شاهد افتتاح ضلع غربی در دهه فجر سال جاری باشیم.
فرماندار علی آبادکتول افزود: مطالعات تقاطع ضلع شرقی شهرستان هم انجام شده و پیمانکار آماده است که عملیات عمرانی آنرا بزودی آغاز کند، در مسافرت رئیس جمهور به گلستان حدود ۵۵ میلیارد تومان برای تقاطع غربی و شرقی علی آبادکتول اعتبار صرف شد که با عنایت به افزایش قیمتها امکان دارد اعتبار بیشتری برای این پروژه صرف شود.
احمدی با اشاره به اینکه سال جاری نهضت ملی آسفالت در معابر روستایی شهرستان علی آبادکتول صورت گرفت و آسفالت ۱۲۰ هزار مترمربع از معابر روستایی در دستور کار قرار گرفت، متذکر شد: تابحال ۹۰ هزار مترمربع از معابر روستایی شهرستان آسفالت شده و مابقی تا آخر سال به اتمام می رسد که گام مهمی در زمینه توسعه روستاها و مهاجرت معکوس است.1401/11/15
13:45:37
5.0 / 5
407
تگهای خبر: قیمت , مهاجرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما