رشد اندک ۴۸۴ واحدی شاخص کل بورس

رشد اندک ۴۸۴ واحدی شاخص کل بورس به گزارش پول من، شاخص کل بورس تا به این لحظه با رشد حداقلی روبرو شده است و نمادهای پالایشی بیشترین تأثیر مثبت را داشته اند.به گزارش پول من به نقل از مهر، شاخص کل بورس با رشد حداقلی ۴۸۴ واحدی روبرو شده است، نمادهای شپنا، فملی و شبندر بیشترین تاثیر مثبت بر بورس را از خود بر جای گذاشته اند.
ارزش صف های خرید ۱۵۷ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۱۸ میلیارد تومان افزایش داشته است. از طرفی ارزش صف های فروش با کاهش ۶ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۲۶۸ میلیارد تومان قرار دارد.
بیشترین ارزش معاملات را گروه خودرویی با ثبت رقم ۳۹۶ میلیارد تومان (۰.۷ برابر میانگین هفتگی) به خود مختص کرده است. بعد از آن گروههای شیمیایی با ارزش معاملات ۳۴۴ میلیارد تومان (۰.۸ برابر میانگین هفتگی) و فلزات اساسی با ارزش معاملات ۲۹۷ میلیارد تومان (۱ برابر میانگین هفتگی) قرار دارند.
گروه کاشی و سرامیک با ارزش معاملات ۲۴ میلیارد تومان (۱.۵ برابر میانگین هفتگی) بیشترین ارزش معاملات را نسب به میانگین هفتگی داشته است. بعد از آن گروه حمل و نقل با ارزش معاملات ۹۹ میلیارد تومان (۱.۴ برابر میانگین هفتگی) و گروه کاغذی با ارزش معاملات ۳۱ میلیارد تومان (۱.۱ برابر میانگین هفتگی) قرار دارند.

1402/06/26
09:06:15
5.0 / 5
374
تگهای خبر: ارز , بورس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما