رشد 1569 واحدی شاخص کل هم وزن

رشد 1569 واحدی شاخص کل هم وزن پول من: در صورتیکه شاخص کل بورس 1244 واحد ریزش کرده است شاخص کل هم وزن وضعیت مثبتی دارد.به گزارش پول من به نقل از مهر، شاخص کل بورس در آغاز معاملات امروز با ریزش ۱۲۴۴ واحدی روبه رو شده است، اما شاخص کل هم وزن وضعیت مثبتی دارد و بیش از ۱۵۰۰ واحد رشد کرده است که این نکته مثبتی در معاملات است.
در یک ساعت و ۳۲ دقیقه ای که از بازار می گذرد ارزش معاملات خرد عدد ۱، ۷۷۹ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به مدت زمان مشابه در میانگین هفتگی، ۱۷% افزایش داشته است. اما نسبت به مدت زمان مشابه در میانگین ماهانه، افزایش قابل توجهی نداشته است.
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۷۳۹ میلیارد تومان را نشان میدهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای دومین روز متوالی با ثبت رقم ۴۸ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این در حالیست که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.
برآیند معاملات صندوق های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۲۹۸ میلیارد تومان ورود نقدینگی حقیقی به این صندوق ها است. اما صندوق های درآمد ثابت امروز شاهد ۵۵ میلیارد تومان خروج نقدینگی بوده اند.
ارزش صف های خرید ۴۵۰ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۱۴۸ میلیارد تومان افزایش داشته است. این در حالیست که ارزش صف های فروش هم با افزایش ۳ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۲۹۸ میلیارد تومان قرار دارد.
در معاملات امروز تا به این لحظه ۲۵۵ نماد مثبت، ۴۱ نماد صف خرید، ۳۳۷ نماد منفی و ۲۶ نماد صف فروش هستند.


منبع:

1402/08/27
23:54:18
5.0 / 5
110
تگهای خبر: ارز , بازار , بورس , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما