رشد ۱۳۷۶ واحدی شاخص کل بورس در شروع معاملات شنبه

رشد ۱۳۷۶ واحدی شاخص کل بورس در شروع معاملات شنبه به گزارش پول من، شاخص کل بورس در شروع معاملات شنبه به میزان ۱۳۷۶ واحد رشد کرده است.به گزارش پول من به نقل از مهر، شاخص کل بورس در شروع معاملات امروز با رشد ۱۳۷۶ واحدی روبرو شده است، ارزش معاملات خرد عدد ۸۱۳ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۴۳۲ میلیارد تومان را نشان داده است. اما امروز ۵ میلیارد تومان ورود نقدینگی انجام شده است.
برآیند معاملات صندوق های درآمد ثابت هم در یک هفته گذشته حاکی از ۵۴۴ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز هم روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق های درآمد ثابت با ثبت رقم ۱۴۳ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این درحالی است که در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق ها نسبت به میانگین ماهانه درحال کاهش است.
ارزش صف های خرید ۲۸۰ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۲۷ میلیارد تومان افزایش داشته است. از طرفی ارزش صف های فروش با کاهش ۴۰ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۲۱۷ میلیارد تومان قرار دارد.

1402/11/23
08:33:54
5.0 / 5
170
تگهای خبر: ارز , بازار , بورس , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما