مانور رویداد صنعت مالی ایران در سال جهش تولید با مشارکت مردمی

مانور رویداد صنعت مالی ایران در سال جهش تولید با مشارکت مردمی به گزارش پول من، همزمان با بیان شعار سال جاری بعنوان جهش تولید با مشارکت مردمی، زمان بزرگترین مانور رویداد صنعت مالی ایران برای معرفی توانمندی های کشور در تأمین مالی تعیین شد.به گزارش پول من به نقل از مهر، همزمان با نامگذاری شعار سال جاری با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم، مهم ترین و بزرگ ترین رویداد صنعت مالی کشور با حضور پر رنگ وزارت اقتصاد و سازمان ها و شرکتهای تابعه آن و همینطور شرکتهای معتبر فعال داخلی و خارجی در حوزه های بورس، بانک و بیمه طی ۱۹ الی ۲۲ مرداد ماه سال جاری با رویکرد معرفی توانمندی های داخلی برای تأمین مالی چرخه تولید در اقتصاد مردمی برگزار می گردد.
این نمایشگاه که همه ساله در جهت افزایش ارتباط و آگاهی مردم کشور از بازار مالی و خدمات آن، بالا بردن سواد مالی، عرضه توانمندی های داخلی بخصوص تأمین مالی در هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه از راه آموزش و فرهنگ سازی برگزار می شود، مانور صنعت مالی ایران در مقابل شدیدترین تحریم های ظالمانه غرب بر ضد این صنعت هم به حساب می آید.
تاکنون پانزده دوره از این رویداد با موفقیت در کشور برگزار شده و شانزدهمین دوره این نمایشگاه در ۱۹ الی ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۳ در محل نمایشگاه های بین المللی تهران با رویکرد مشارکت مردم در جهش تولید کشور برگزار می شود.
رویداد فاینکس بعنوان رویداد مهم فرهنگ ساز بازار سرمایه مسیری برای ارتباط مؤثر و گسترده ارکان و نهادهای مالی با عموم مردم و جامعه مخاطبین آن است تا با عرضه ویترینی از دستاوردها و ابزارهای مالی و سرمایه گذاری در این بازار، امکان تقویت اعتماد عمومی بعنوان سرمایه اصلی صنعت مالی کشور را فراهم آورد.
نمایشگاه تخصصی بورس، بانک و بیمه فرصت خوبی برای نهادهای عرضه کننده خدمات مالی است. نگاهی به رویدادهای برگزار شده فاینکس در سالهای اخیر و رشد چشم گیر ارتقای توان شرکت ها و نهادهای مالی در معرفی و عرضه اطلاعات به مخاطبان خود نشان از تغییر نگاه و عمیق تر شدن دیدگاه ها به بازار سرمایه حرفه ای است.
تعیین هوشمندانه زمان برگزاری رویداد سال جاری با عنایت به امکان حضور بهتر ناشران و سرمایه گذاران و همینطور سهامداران و تولیدکنندگان صنایع مختلف کشور بعد از فصل مجامع شرکتهای بورسی و همینطور امکان حضور پر رنگ تر جوانان و نوجوانان در مقاطع تحصیلی مختلف و دانشجویان و اساتید دانشگاهی اندیشیده شده که می تواند به انتقال پیام این رویداد کمک شایانی نماید.
برگزاری نمایشگاه های تجاری و مالی در بیشتر کشورهای جهان با هدف توسعه و ایجاد رونق امری متداول می باشد و در ایران هم شرکت ها و بنگاه های اقتصادی با عنایت به شعار سال و اهداف انتخابی خود تلاش می کنند، از حضور مردم و مسؤولان در دورانی که اقتصاد کشور با مشکلات اقتصادی در کنار تحریم ها دست و پنجه نرم می کند بیشترین بهره برداری مؤثر را داشته باشند.


منبع:

1403/01/14
08:44:49
5.0 / 5
156
تگهای خبر: ابزار , اقتصاد , بازار , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما