عملكرد ضعیف چینی ها در رسیدگی به نفتكش سانچی

عملكرد ضعیف چینی ها در رسیدگی به نفتكش سانچی پول من: خانه ملت به نقل از نایب رئیس كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نوشت: چینی ها در رسیدگی به وضعیت كشتی نفتكش عملكرد مناسبی نداشتند.هدایت الله خادمی درباره آخرین وضعیت كشتی نفتكش ایرانی كه در دریای چین دچار حریق شده است، اظهار داشت: خبرهای ضد ونقیضی در مورد غرق شدن نفتكش سانچی وجود دارد.
نایب رئیس كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، اضافه كرد: شركت ملی نفتكش جمهوری اسلامی باید در مورد آخرین وضعیت كشتی نفتكش اطلاع رسانی كند البته علی ربیعی هم بعنوان نماینده رئیس جمهور كه به منطقه سفر كرده باید رسیدگی ها لازم را انجام دهد.
خادمی با اشاره به اینكه عملكرد وزارت امورخارجه و صدا وسیما در حوزه كاری خود درباره مبحث حادثه نفتكش ایرانی خوب نبوده است، اظهار داشت: چینی ها در رسیدگی به وضعیت كشتی نفتكش عملكرد مناسبی نداشتند البته بخشی از این مورد به علت این است كه وزارت امورخارجه باید پیگیری های جدی تری می كرد.
نماینده مردم ایذه و باغملك در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در كجای دنیا شناور با این وضعیت در آب های بین المللی دچار حریق می گردد آن هم در نزدیكی شانگهای، حدود ۷ الی ۸ روز در آتش می سوزد. اگر نفتكش دچار حریق شده مربوط به هر كشور دیگری بود در مدت اخیر، بالگردها و هواپیماها، ناو و كشتی های آتش نشان، به اطفای حریق می پرداختند.
نایب رئیس كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: نفتكش ایرانی به شكلی در این مدت رها گردید. اینكه نفتكش بدون رسیدگی موثر، به آب های ژاپن منتقل شود، غیرقابل قبول است.

35224

1396/10/24
19:27:13
5.0 / 5
4996
تگهای خبر: كمیسیون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما