بانك مركزی اعلام كرد:

ناهماهنگی های وام ازدواج

ناهماهنگی های وام ازدواج پول من: در راستای اجرای طرح ضربتی اعطای وام ازدواج، از متقاضیان درخواست می گردد در صورت مشاهده هرگونه ناهماهنگی در اجرای این طرح، مراتب را به صورت كتبی به بانك مركزی ارسال نمایند.


به گزارش پول من به نقل از بانك مركزی، تاكنون شبكه بانكی در راستای اجرای طرح ضربتی اعطای وام ازدواج همراهی و مساعدت لازم را با متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به عمل آورده است؛ اما با این حال در برخی موارد شكایاتی از سوی متقاضیان مطرح شده است، كه در این باره از هم وطنان تقاضا می شود مراتب را به صورت كتبی و با ارایه اطلاعات شامل نام وكد ملی متقاضی، آدرس، نام شعبه مراجعه شده و شماره تماس متقاضی به شماره تلفن های ۲۲۲۵۷۰۶۰ و۲۹۹۵۴۲۶۱ فكس كنند تا حداكثر ظرف یك هفته، نسبت به بررسی و اطلاع رسانی به متقاضی اقدام شود.
بانك مركزی به منظور كاهش صف دریافت كنندگان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج با همكاری ۱۱ بانك، طرح ضربتی اعطای وام ازدواج را از ابتدای مردادماه سال جاری كلید زده است كه امید است با اجرای این طرح تا پایان شهریور ماه، تعداد افراد در صف به حداقل ممكن كاهش یابد.
در این طرح، بانك های ملی ایران، صادرات ایران، تجارت، ملت، سپه، رفاه كارگران، كشاورزی، مسكن، توسعه تعاون، قرض الحسنه مهر ایران و صندوق قرض الحسنه پارسیان مشاركت دارند.
 

1396/05/27
00:32:10
5.0 / 5
5992
تگهای خبر: بانك مركزی , وام , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما