همتی با انتشار پیامی پاسخ داد؛

شائبه ممانعت بانك مركزی از كاهش نرخ دلار

شائبه ممانعت بانك مركزی از كاهش نرخ دلار پول من: رئیس كل بانك مركزی در واكنش به شائبه ممانعت عمدی این بانك از كاهش قیمت دلار اظهار داشت: نرخ فعلی به هیچ وجه قیمت ذاتی دلار نیست و برای تعدیل آن برنامه داریم.به گزارش پول من به نقل از مهر، عبدالناصر همتی سپس حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز توفیق حضور در بین خیل عظیم مردم عزیز را پیدا كردم كه به خاطر چهلمین سالگرد انقلاب به صحنه آمده بودند. دهها نفر از راهپیمایان، با دیدن حقیر، ابراز لطف كرده و موجبات توضیحات زیر را فراهم ساختند:
۱. عموما نسبت به حقیر و علمكرد بانك مركزی در این دوره سخت، ابراز محبت كرده و قدردان بودند. انصافا قوت قلبی بود جهت ادامه راه.
۲. سوالی در ذهن برخی بود كه درسته بانك مركزی نمیخواهد قیمت دلار پایین بیآید؟ گفتم نعوذباله! مگر ممكنه؟ برای بانك مركزی در كنار تقویت ارزش پول ملی، ثبات در بازار و ممانعت از نوسان باز مهم می باشد، ولی این بدان مفهوم نیست كه از كاهش نرخ ممانعت كرده یا به دنبال افزایش آن باشیم.
۳. تاكید داشتند كه تلاش بیشتری برای كاهش نرخ دلار بشود. گفتم من هم معتقدم نرخ فعلی به هیچ وجه قیمت ذاتی دلار نیست و برای تعدیل آن برنامه داریم و مطمئن باشید تمام تلاش خودرا مصروف تقویت ارزش پول ملی خواهیم كرد.


1397/11/23
13:18:13
5.0 / 5
4464
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , بانك مركزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما