رئیس كل بانك مركزی:

صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی تاسیس می شود

صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی تاسیس می شود پول من: رئیس كل بانك مركزی از تاسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی با راهبری بیمه مركزی اطلاع داد.به گزارش پول من به نقل از مهر، عبدالناصر همتی با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز ۲۵ فروردین ۹۸ در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی مبحث اهمیت بیمه حوادث طبیعی و لزوم انجام همگانی آن مورد تاكید قرار گرفت.
این مبحث برای من از آن جهت اهمیت بیشتری دارد كه از ۱۶ سال پیش دنبال تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی بودم. در دور اول مسؤلیتم در بیمه مركزی در سال ۸۲ مبحث تشكیل صندوق را به صورت لایحه به دولت وقت عرضه كردیم لایحه از آن سال در رفت و برگشت بین بیمه، دولت و مجلس بود و تلاش مسؤلین وقت پس از من در بیمه مركزی هم به نتیجه نهایی نرسید.
نهایتاً در دور دوم مسؤلیت من در بیمه مركزی در سال ۹۶ به تصویب مجلس رسید، اما به خاطر ابهاماتی كه شورای محترم نگهبان در مورد بار مالی آن بیان كرد به دولت اعاده شد و… اینك با مباحث انجام شده در جلسه امروز شورای هماهنگی اقتصادی مطمئن شدم با پیگیری وزیر محترم اقتصاد و بیمه مركزی پس از ۱۶ سال و با عنایت به حادثه خیز بودن كشورمان، این صندوق تأسیس و كار خویش را با راهبری بیمه مركزی برای خدمت رسانی به مردم شروع خواهد نمود.

1398/01/26
15:23:59
5.0 / 5
5056
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما