غیر فعال شدن حساب های فاقد شناسه شهاب بانك ملی از مرداد

غیر فعال شدن حساب های فاقد شناسه شهاب بانك ملی از مرداد به گزارش پول من حساب های فاقد شناسه هویت سنجی الكترونیكی بانكی (شهاب) در بانك ملی ایران بزودی غیر فعال می شوند.به گزارش پول من به نقل از بانك ملی ایران، در جهت اجرای الزامات قانونی ناظر بر ضرورت شناسایی دقیق مشتریان و بنا بر مفاد بخشنامه اخیر بانك مركزی و تأكیدات به عمل آمده در این خصوص، بانك ها از عرضه خدمات به حساب های فاقد شناسه شهاب منع شده اند.
لذا آن گروه از مشتریانی كه به علت فقدان مدارك و یا عدم احراز هویت كامل و نقص در اطلاعات، حساب هایشان غیر قابل برداشت شده است، لزوم دارد در اسرع وقت به شعب بانك ملی ایران رجوع و ضمن عرضه مستندات و مدارك هویتی خود نسبت به تكمیل اطلاعات اقدام نمایند.
بر این اساس از روز یكشنبه ۱۳۹۸/۵/۶ حساب های مشتریان حقیقی ایرانی بانك ملی ایران كه فاقد اطلاعات معتبر سجلی شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، تاریخ تولد و كد ملی باشد تا اصلاح اطلاعات مربوطه، به صورت غیر قابل برداشت خواهد بود.
لازم به ذكر است از این تاریخ فرایند رفع مسدودی حساب مشتریان تحت تشریفات خاص و با صرف زمان چند روزه انجام خواهد گرفت.منبع:

1398/04/21
14:33:45
5.0 / 5
4477
تگهای خبر: بانك , بانك مركزی , حساب , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما