در پایان معاملات امروز رقم خورد؛

بورس تهران ركورد زد، شاخص كل ۱۰۶۷ واحد رشد كرد

بورس تهران ركورد زد، شاخص كل ۱۰۶۷ واحد رشد كرد پول من: شاخص بورس تهران امروز با افزایش 1076 واحدی و ثبت عدد 255 هزار و 530 واحد ركورد تاریخی جدیدی ثبت نمود.به گزارش پول من به نقل از بازار سرمایه، شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۱۰۷۶ واحدی و ثبت عدد ۲۵۵ هزار و ۵۳۰ واحد ركورد تاریخی جدیدی ثبت نمود.
شاخص هم وزن نیز با ۹۶۲ واحد افزایش به رقم ۶۳ هزار و ۵۷۵ واحد رسید. شاخص بازار اول در كانال ۱۸۶ هزار واحدی باقی ماند و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۱۵ هزار و ۹۳۱ واحد را ثبت نمود. همین طور آیفكس با افزایش ۱۳ واحدی به عدد سه هزار و ۴۰۶ واحد رسید.
امروز با دست به دست شدن بیشتر از ۲ میلیارد و ۳۶۰ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۸۴ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیشتر از ۹۸۴ میلیارد تومان رسید.
در معاملات امروز نمادهای اخابر، رمپنا و تاپیكو به ترتیب با ۱۶۱، ۱۳۶ و ۱۱۷ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای شبندر، فملی و همراه به ترتیب با ۱۲۴، ۹۷ و ۶۴ واحد كاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت كردند. همین طور امروز وتجارت، خساپا، جم پیلن، فولاد و تاصیكو پربیننده ترین نمادهای بورسی بودند. از طرف دیگر در تمام كرد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت بود و خودرو و دارو به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
تدپیكس در دومین روز كاری هفته روی موج جدید صعود حركت كرد و با رشد ۱۰۰۰ واحدی از عدد ۲۵۵ هزار واحد عبور كرد. صعود تدپیكس درحالی رقم خورد كه تحت تاثیر زمزمه های حذف ارز مرجع از كلیه معادلات اقتصادی و تغییر قیمت های جهانی در ایام پایانی هفته گذشته بود و بگفته كارشناسان حجم و ارزش معاملات امروز نشان دهنده تداوم روند صعود شاخص است.

1398/05/14
14:01:46
5.0 / 5
4415
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما