بورس در هفته ای كه گذشت چقدر افزایشی بود؟

بورس در هفته ای كه گذشت چقدر افزایشی بود؟ به گزارش پول من ایسنا نوشت: در این هفته معاملاتی، شاخص بورس تهران با رشد بیشتر از 4000 واحدی توانست تا نیمه كانال 305 هزار واحدی پیش رود.


درانتها معاملات هفته منتهی به ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۸، شاخص كل با ۴۳۲۸ واحد افزایش نسبت به هفته قبل، به رقم ۳۰۵ هزار و ۳۳۳ واحد رسید. شاخص كل هم وزن با ۱۱۲۷ واحد افزایش معادل ۱.۳۳ درصد رقم ۸۵۶۸۹ هزار و ۶۸۹ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص بازار اول با ۴۰۳۱ واحد كاهش به رقم ۲۲۱ هزار و ۴۶۲ واحد بالغ شد و شاخص بازار دوم با ۴۸۱۱ كاهش عدد ۶۲۲ هزار و ۹۷۰ واحد را تجربه نمود و بدین سان شاخص بازار اول با ۱.۷۹ درصد و شاخص بازار دوم با ۰.۷۷درصد كاهش نسبت به هفته قبل همراه شدند. در ۴ روز كاری این هفته، ارزش كل معاملات اوراق بهادار به ۵۴۹۹۴ میلیارد ریال بالغ شد كه نسبت به هفته قبل ۷۸ درصد افزایش پیدا كرد.
در ضمن تعداد ۱۲۳۵۰ میلیون انواع اوراق بهادار در بیشتر از ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۷۴.۴ درصد و ۵۸.۷ درصد افزایش را نسبت به هفته گذشته تجربه كردند. این درحالی است كه تعداد ۴۵۵ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش كل بیشتر از ۴۶۵۱ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت و هركدام با ۴۴ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته همراه شدند. در بازار بدهی كه اوراق مشاركت، گواهی سپرده و صكوك معامله می شود، تعداد ۱ میلیون برگه اوراق مشاركت به ارزش كل بیشتر از ۹۶۴ میلیارد ریال معامله شد. ۲۲۶۲۳۱


منبع:

1398/08/17
17:27:01
5.0 / 5
4220
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما