بیشترین افت سهام در بازار بورس مختص كدام شركت ها بود؟

بیشترین افت سهام در بازار بورس مختص كدام شركت ها بود؟ به گزارش پول من تسنیم نوشت: سهامداران شركت های كاشی و سرامیك حافظ، ایران دارو و موتوژن در بورس و معامله گران شركت های پالایش نفت لاوان، صنعتی بهپاك و قند شیروان قوچان و بجنورد در فرابورس بیشترین كاهش قیمت را داشتند.شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۳هزار و ۶۴۷واحدی پایان یافت و تعداد ۴میلیارد و ۶۴۱میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳هزار و ۹۲۷میلیارد تومان در ۶۸۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شركت های ایركا پارت صنعت، گروه صنعتی پاكشو و كشت و صنعت چین چین امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شركت های كاشی و سرامیك حافظ، ایران دارو و موتوژن هم بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۶۸۴میلیون ورقه به ارزش ۲۰۰۳میلیارد تومان در ۴۴۷هزار نوبت، آیفكس ۵۷واحد افت كرد و در ارتفاع ۶۴۹۱واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شركت های كشت و دام قیام اصفهان، پاكدیس و گروه كارخانجات صنعتی تبرك افزایش قیمت را داشتند و شركت های پالایش نفت لاوان، صنعتی بهپاك و قند شیروان قوچان و بجنورد هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.
۲۲۳۲۲۷

1399/01/03
12:36:47
5.0 / 5
3320
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما