در معاملات امروز رقم خورد

مقاومت بورس برای رسیدن به شاخص یك میلیونی

مقاومت بورس برای رسیدن به شاخص یك میلیونی به گزارش پول من شاخص كل بورس باآنكه در ابتدای معاملات امروز بازار سرمایه با كاهش ۱۴ هزار واحدی روبه رو شد، اما به تدریج با بهبود شاخص كل، بر روی رقم ۹۷۸ هزار واحد ایستاد.به گزارش پول من به نقل از مهر، شاخص کل معاملات امروز بورس تهران بر روی رقم ۹۷۷ هزار و ۹۷۹ واحد ایستاد تا پیشبینی کارشناسان در خصوص مقاومت بازار برای رسیدن به شاخص یک میلیون واحدی، درست از آب دربیاید. پیشبینی ای که گفته می شود احتمالاً تا بعد از تعطیلات عید فطر ادامه داشته و از آغاز خرداد وارد کانال یک میلیون واحدی خواهد شد.
در ابتدای معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل تا ۱۴ هزار واحد سقوط کرد اما به مرور با بهبود روند معاملات، بخشی از این رشد منفی جبران شد و نهایتاً بازار با حدود ۲۶۰۰ واحد منفی، بر روی شاخص کل ۹۷۸ هزار واحدی ایستاد.
شاخص هم وزن هم با ۲ هزار و ۲۳۹ واحد کاهش، به ۳۰۸ هزار و ۱۳۷ واحد رسید.
ارزش کل بازار امروز ۳ هزار ۶۷۲ میلیارد تومان بود و ۱ میلیون و ۵۸۱ فقره معامله به ثبت رسید؛ ارزش معاملات هم ۱۳ هزار میلیارد تومان بود.
۶ نماد اثرگذار بر معاملات امروز بیشترین تاثیر را داشتند که یک نماد متعلق به یکی از پتروشیمی های بزرگ کشور، تاثیر منفی ۳ هزار و ۲۲۹ واحدی داشت. ولی نماد متعلق به یکی از شرکت های پالایشگاهی در پایتخت، تاثیر مثبت ۱۳۵۳ واحدی در مثبت شدن شاخص کل ایفا کرد.
شاخص کل فرابورس هم امروز با کاهش ۱۶ واحدی به ۱۱ هزار و ۱۴۹ واحد رسید ارزش بازار اول و دوم فرابورس هم ۷۰۰ میلیارد تومان بود.
۷۶۴ هزار فقره معامله در بازار فرابورس به ثبت رسید و ارزش معاملات ۵۱۸ میلیارد تومان بود.

1399/02/18
13:32:20
5.0 / 5
3191
تگهای خبر: ارز , بازار , بورس , كانال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما