دو عرضه اولیه در راه بورس

دو عرضه اولیه در راه بورس پول من: در آخرین روز كاری بورس اوراق بهادار دو عرضه اولیه، تالار شیشه ای را با اقبال سهامداران مواجه خواهدنمود.به گزارش پول من به نقل از خبر آنلاین، زمان و شرایط عرضه اولیه ۵ درصد از اولین شرکت دارای سهام ممتاز مشخص و مقرر شد چهارشنبه آینده آریا ساسول به عموم واگذار شود. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در ادامه ورود شرکت های جدید به بازار سهام و پس از عرضه اولیه لاستیک یزد در چهارشنبه، زمان پنجمین شرکت جدید اعلام گردید.
قبل از این سهام سرمایه گذاری صبا تامین، شستا، پگاه گیلان و لاستیک یزد در عرضه اولیه ارائه شده است. به این ترتیب، شرکت آریا ساسول آماده عرضه اولیه در بازار دوم معاملات فرابورس شده و مقرر است چهارشنبه این هفته، ۵ درصد از سهام آن معادل ۲۲۹ میلیون و ۱۹۲ هزار سهم " آریا" به عموم واگذار شود.

در این رویداد، حداکثر سهمیه هر فرد حقیقی و حقوقی ۱۰۰ سهم با دامنه قیمت ۶۵ هزار و ۱۱ تا ۶۵ هزار و ۱۱۹ ریال تعیین شده است.
براساس این گزارش، شرکت ۴۸۵ میلیارد تومانی آریا ساسول، اولین شرکتی است که با برخورداری از سهام ممتاز وارد بازار سهام می شود و دو شرکت پارس تامین مجد و پتروشیمی پارس هر کدام مالک ۴۹.۹ درصد سهام آن هستند.
همین طور مقرر شده چهارشنبه ۷ خرداد، ۱۲ درصد از سهام "غزر" شامل ۱۹۲ میلیون سهم با محدوده قیمتی ۴۳۰۰ تا ۴۵۵۰ تومانی هر سهم و سهمیه ۱۵۰ سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار دوم معاملات بورس عرضه اولیه شود که به نقدینگی ۶۸۲ هزار و ۵۰۰ تومانی نیاز است. شرکت تامین سرمایه امین هم متعهد خرید ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه است.
223223


منبع:

1399/03/05
13:53:16
5.0 / 5
2872
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما