در دومین هفته آذر ماه رقم خورد:

افزایش ارزش معاملات بازار بدهی در بورس تهران

افزایش ارزش معاملات بازار بدهی در بورس تهران به گزارش پول من در هفته منتهی به ۱۴ آذر ماه ۹۶ در بازار بدهی تعداد ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار برگه به ارزش ۲۸۰۸ میلیارد ریال معامله شد كه به ترتیب ۲۸۲ و ۲۹۶ درصد افزایش را نشان داده است.


به گزارش پول من به نقل از بورس تهران، در انتها معاملات هفته منتهی ۱۴ آذر ماه ۹۶، شاخص كل با ۶۰ واحد كاهش نسبت به هفته قبل، به رقم ۹۱۰۹۲ واحد رسید.
شاخص بازار اول با ۲۱۲ واحد كاهش به رقم ۶۴۷۴۴ واحد بالغ شد و شاخص بازار دوم با ۱۰۷۷ واحد افزایش عدد ۱۹۳۸۵۹ واحد را تجربه نمود و به ترتیب با ۳۲۶. ۰ درصد كاهش و ۵۶. ۰ درصد افزایش نسبت به هفته قبل مواجه شدند.
در ۴ روز كاری هفته گذشته، ارزش كل معاملات اوراق بهادار به ۹۵۶۸ میلیارد ریال بالغ شد كه نسبت به هفته قبل ۳. ۱۱ درصد كاهش یافته است.
در ضمن تعداد ۳۶۷۴ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از ۲۳۹ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۳۰ درصد و ۱۸ درصد كاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه نمود.
همچنین در این هفته در بازار بدهی تعداد ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار برگه به ارزش ۲۸۰۸ میلیارد ریال معامله شد كه به ترتیب ۲۸۲ و ۲۹۶ درصد افزایش را نشان داده است.
این درحالی است كه تعداد ۲۷ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش كل بیش از ۲۷۹ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب با ۵۴ و۵۱ درصد افزایش نسبت به هفته پیش از آن همراه شدند.
 

1396/09/18
01:15:19
5.0 / 5
4840
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما