در معاملات امروز رقم خورد

رشد ۴۱هزار واحدی شاخص

رشد ۴۱هزار واحدی شاخص پول من: شاخص كل بورس در معاملات امروز با رشد حدودا 41 هزار واحدی، برای اولین بار در قله 1 میلیون و 270 هزار واحدی ایستاد.به گزارش پول من به نقل از مهر، شاخص کل بورس در معاملات امروز شنبه ۳۱ خرداد ماه توانست رکورد رشد ۴۰ هزار و ۹۲۸ واحدی را ثبت کرده و برای اولین بار در قله ۱ میلیون و ۲۷۰ هزار و ۶۲۰ واحدی بایستد.
شاخص هم وزن نیز در معاملات امروز بازار سرمایه، رقم ۴۰۹ هزار و ۲۴۲ واحدی را تجربه کرده است؛ این شاخص رقم بی سابقه ۱۰ هزار و ۴۹۱ واحد را به ثبت رساند.
ارزش بازار در معاملات امروز ۴ هزار و ۵۶۷ میلیارد تومان بود اما ارزش معاملات بطور بی سابقه ای رقم ۱۱ هزار و ۴۸۳ میلیارد تومان را ثبت نمود. ضمن اینکه تعداد ۱ میلیون و ۴۹۰ هزار فقره معامله انجام شد.
نماد فولاد با رشد مثبت ۳ هزار و ۱۸۰ واحد، فملی با ۲ هزار و ۷۶۰ واحد و فارس با ۲ هزار و ۶۸۱ واحد، مؤثرترین نمادهای معاملاتی در مثبت شدن شاخص کل معاملات امروز بودند.
بازار فرابورس نیز با رشد ۳۷۰ واحدی، به شاخص کل ۱۴ هزار و ۱۷۶ واحد رسید و ارزش کل بازار اول و دوم فرابورس برای اولین بار به ۱ میلیارد تومان نزدیک شده و ۹۳۰ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان را به ثبت رساند.


منبع:

1399/03/31
15:40:13
5.0 / 5
2569
تگهای خبر: ارز , بازار , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما