بررسی ایرادات شورای نگهبان به مصوبه اصلاح ساختار بودجه در كمیسیون برنامه

بررسی ایرادات شورای نگهبان به مصوبه اصلاح ساختار بودجه در كمیسیون برنامه به گزارش پول من نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی ایرادات شورای نگهبان به مصوبه مجلس در طرح اصلاح ساختار بودجه در جلسه امروز این کمیسیون اطلاع داد.


محمد خدابخشی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (سه شنبه) کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: در این نشست ایرادات شورای نگهبان نسبت به مصوبه برخی احکام در ارتباط با اصلاح ساختار بودجه کل کشور با حضور طحان نظیف عضو حقوقدان شورای نگهبان، کارشناسان سازمان برنامه و بودجه و برخی از نمایندگان استان های کمتر برخوردار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: در جلسه قبل ۷ ایراد اصلاح و رفع شد و در این جلسه هم دو بند ۷ و ۸ که مراعا مانده بود مورد بررسی و در نهایت حذف شد. برخی نمایندگان مجلس نسبت به بند ۷ طرح برخی احکام در ارتباط با اصلاح ساختار بودجه که در ارتباط با نحوه توزیع بودجه استانی بود، اعتراضاتی داشتند که در این جلسه پس از بحث و بررسی مقرر شد این بند در این طرح حذف شود و بعدا با انجام کار کارشناسی بیشتر در طرح بعدی اصلاح ساختار بودجه درج شود.
خدابخشی افزود: مبحث بررسی و تدوین طرح اصلاح ساختار بودجه یک مبحث مستمر در مجلس است و طرح هایی در این مورد به مرور عرضه خواهد شد، ازاین رو این دو بند هم اکنون کنار گذاشته شد. حالا با رفع ایرادات شورای نگهبان نسبت به این مصوبه، گزارش آن به صحن علنی عرضه خواهد شد.
منبع:

1399/10/30
22:53:04
0.0 / 5
1027
تگهای خبر: كمیسیون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما