صادركنندگان فعال صنایع پلیمری شناسایی می شوند

صادركنندگان فعال صنایع پلیمری شناسایی می شوند پول من: مراسم تقدیر از صادرکنندگان پویا با هدف قدردانی از واحدهای کوچک و متوسط در صنایع پلیمر، همزمان با نخستین همایش بین المللی صادرات صنایع پلیمری روزهای ۱4 و ۱5 تیرماه سال جاری توسط کمیسیون صادرات انجمن ملی صنایع پلیمر ایران انجام می شود.


به گزارش پول من به نقل از ایسنا، مراسم تقدیر از صادرکنندگان پویای صنایع پلیمری با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران، کنفدراسیون صادرات ایران، اتاق تجاری صنایع معادن و کشاورزی ایران، اتاق تجاری صنایع معادن و کشاورزی تهران، کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران، بانک توسعه صادرات و همین طور حمایت و همکاری اتاق های مشترک تجاری برگزار می شود.
برگزاری این رویداد بمنظور تشویق صادرکنندگان کوچک و متوسط در صنایع پلیمری برای برداشتن گام هایی موثر در جهت توسعه تجارت است. همین طور طبق اعلام انجمن ملی صنایع پلیمر ایران، معرفی صادرکنندگان پویا به سازمان های مربوطه در امتداد تسهیل هر چه بیشتر روند تجاری آنها صورت خواهد گرفت.
برگزارکنندگان این مراسم قصد دارند تا باب جدیدی در صنایع پلیمری کشور به وجود آورده و بستر را برای توسعه هر چه بیشتر صادرات در این صنایع ارزش آفرین و اشتغالزا بالا برند.
صادرکنندگان صنایع پلیمری می توانند برای حضور در این مراسم با مراجعه به آدرس export.inpia.ir، اطلاعات خودرا ثبت کنند. داوری این مراسم برای انتخاب صادرکنندگان پویا، توسط کارشناسان و مسئولان سازمان های مربوطه انجام می شود و این مراسم می تواند معتبرترین رویداد صادراتی صنعت پلیمر باشد.
منبع:

1400/02/19
21:06:14
5.0 / 5
513
تگهای خبر: ارز , بانك , تجارت , تجاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما