مدیر عامل بانك صادرات ایران خبر داد؛

تاسیس زنجیره سوپر ماركت های مالی برای قرن جدید

تاسیس زنجیره سوپر ماركت های مالی برای قرن جدید به گزارش پول من مدیرعامل بانک صادرات ایران از برنامه ریزی و آمادگی این بانک برای جهشی بزرگتر آگاهی داد و اظهار داشت: بانک صادرات ایران در پی خلق سود و دارایی و ارزش افزوده است.


به گزارش پول من به نقل از صادرات ایران، حجت اله صیدی در مراسم تکریم و معارفه مدیر شعب غرب تهران اضافه کرد: در بانک کارهای زیاد و ظرفیت های استفاده نشده فراوانی وجود دارد. بانک به نیروهای متبحر و مدیران برجسته نیازمند است و مدیران ارشد فعلی، نسلی هستند که از لحاظ کاری به خوبی تربیت شده اند. از این نسل کسانی کارهای بزرگی در بانک انجام داده و دست سایر همکاران را گرفته و سبب ارتقای آنها شده اند. با اهمیت ترین خاصیت کار حرفه ای ارتقای پله پله است. هر جا اشتباه کرده ایم و کسی را از رتبه اول به رتبه دهم ارتقا داده ایم، هم بانک زیان کرده و هم خود فرد. کسانی که بصورت حرفه ای کار کرده باشند، تحت هر شرایطی و در هر سمتی با رویکرد حرفه ای به فعالیت خود ادامه خواهند داد. وی افزود: برخی که دوره کارشناسی و دوران پشت باجه را سپری نکرده باشند، به سختی توان مدیریت دارند اما کسانی که پله پله همه مسیر ترقی را پیموده اند، موفقند و مسیر همیشه برایشان باز است. صیدی در این مراسم از ۲۵ هزار همکار بانک شامل مدیران مناطق و استانها، رؤسای حوزه و شعب و تمامی همکاران در شعب و ستاد قدردانی کرد و اضافه کرد: در ۴۲ ماه گذشته همه همکاران کمک کردند تا بانک روند صعودی را طی نماید و از زیان دهی خارج و وارد محدوده سودآوری شود. وی از آماده شدن پیش نویس گزارش حسابرسی برای برگزاری مجمع سال ۹۹ بانک در ایام آینده آگاهی داد و اضافه کرد: در صورت همکاری بانک مرکزی و سازمان بورس، مجمع بانک را با صورت های مالی مناسب تا اختتام خرداد ماه برگزار خواهیم کرد.
صیدی با تشکر از همه همکاران برای خلق این رویداد بزرگ، اظهار نمود: خروج از ۸۵ هزار میلیاردریال زیان و وارد شدن به منطقه سود کار دشواری و ارزشمندی بود که بابت آن از همه همکاران بانک تشکر می کنم. مدیرعامل بانک صادرات ایران همین طور از برنامه ریزی و آمادگی بانک برای جهش بزرگ تر آگاهی داد و اظهار داشت: بانک در پی خلق سود و دارایی و ارزش افزوده است و تلاش خواهیم کرد تا بانک صادرات ایران همیشه در اوج باشد. حالا بانک از لحاظ منابع، مصارف، بهای تمام شده پول، نرخ مؤثر تسهیلات، مطالبات، سودآوری و ساختار مالی و ترکیب این اقلام در وضعیت مناسبی است اما کارهای باقیمانده زیاد است. وی اظهار نمود: با ورود به سال جدید، برنامه «صاد ۱۴۰۰» را در پیش داریم تا بانک صادرات ایران بتواند به شکل جدید متناسب با قرن نو ظاهر شود و ۱۱۰ شعبه منتخب آن با سایر بانک ها هم از نظر محتوا و هم از حیث ظاهر متفاوت باشد. در تلاشیم تا شعب، کارکرد سوپرمارکت مالی با زنجیره کامل را داشته باشند و با تمرکز بخشی خیلی از کارهای اقتصادی جامعه در بانک صادرات ایران، خدمات پرداخت و مدیریت ثروت را انجام دهند. ما برای تحقق این حرکت بزرگ به حمایت و همکاری تمامی همکاران نیاز داریم و باید موفقیت بانک صادرات ایران را در قرن آینده تضمین نماییم.

وی همین طور با گرامیداشت ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد، سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی و قیام مردم ایران اظهار نمود: امام خمینی (ره) با ایجاد نهاد مردم سالاری دینی، کار بزرگ و پیامبر گونه ای کردند که روز به روز بر منزلت و عمق آن افزوده می شود. صیدی با تاکید بر لزوم حضور همگانی در پای صندوق های رأی، اضافه کرد: در شرایطی به سر می بریم که ایران اسلامی، سربلند و آزاد و مستقل است. وی در بخش دیگر از سخنانش از زحمات امیرحسین رفیعی، مدیر شعب سابق غرب تهران قدردانی و شیوه کار کردن وی را حرفه ای، بدون حاشیه و همراه با مسئولیت پذیری عنوان و برای عزیز اسکندری در سمت مدیریت شعب غرب تهران آرزوی موفقیت کرد. صیدی، ظرفیت شرکت های بزرگ در زمینه مدیریت شعب غرب تهران را برشمرد و اشاره کرد: باید منابع غرب تهران افزایش یابد. وی لزوم افزایش پرونده های اعتباری، کاهش بهای تمام شده پول و افزایش نرخ مؤثر تسهیلات را بعنوان سه راهبرد مهم اشاره کرد و اظهار داشت: باید تلاش بیشتری انجام و با برنامه ریزی جامع، شرایط برای افزایش منابع این مدیریت برقرار شود.


منبع:

1400/03/15
12:57:38
5.0 / 5
256
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , بانك مركزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما