طی روز جاری؛

قیمت دلار در بازار متشکل ارزی در کانال ۲۵ هزار تومان ماند

قیمت دلار در بازار متشکل ارزی در کانال ۲۵ هزار تومان ماند مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران اظهار داشت: امروز 23 مرداد 1400 معاملات نماد دلار با قیمت 25 هزار و 699 تومان کار خودرا آغاز کرد و در آخر ساعت معاملات به نرخ 25 هزار و 647 تومان رسید.به گزارش پول من به نقل از صدا و سیما، مهدی گوهررستمی گفت: در معاملات امروز بازار متشکل ارز ایران، به طور متوسط هر دلار به نرخ ۲۵ هزار و ۷۵۷ تومان معامله شد.
وی اظهار داشت: در جلسه معاملاتی امروز نماد معاملاتی یورو کار خودرا با نرخ ۳۰ هزار و ۱۲۴ تومان آغاز کرد و در آخر ساعت معاملات نرخ هر یورو رقم ۳۰ هزار و ۱۲۸ تومان را ثبت نمود.
به گفته مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران برآیند معاملات یورویی میان کارگزاران این بازار در روز معاملاتی ۲۳ مرداد، میانگین وزنی ۳۰ هزار و ۱۰۷ تومان را نشان میدهد.
گوهررستمی اضافه کرد: حجم معاملات دلار در بازار متشکل ارز ایران در روز شنبه ۲۳ مرداد، ۷ میلیون و ۸۶۸ هزار و ۶۰۰ دلار و حجم معاملات در نماد معاملاتی یورو ۹۹۴ هزار و ۸۰۰ یورو بود.
به گفته وی دلار در پایین ترین نرخ خود با رقم ۲۵ هزار و ۶۲۲ تومان و در بالاترین نرخ با رقم ۲۵ هزار و ۸۰۳ تومان معامله شد. همین طور هر یورو درپایین ترین نرخ خود به قیمت ۳۰ هزار و ۷۲ تومان و در بالاترین نرخ به قیمت ۳۰ هزار و ۱۲۸ تومان معامله شد.
مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران اضافه کرد: نرخ های کشف شده در این بازار، نرخ های معامله شده بین کارگزاران این بازار است (بازار عمده فروشی) و صرافی های عضو این بازار مجاز هستند برمبنای ماده ۷ دستورالعمل نحوه انجام معاملات در بازار متشکل ارز ایران، ارزهای خریداری شده در این بازار را حداکثر با یک درصد افزایش در صرافی های خود (به صورت خرده فروشی) به فروش برسانند.
گوهررستمی همین طور با اشاره به معاملات انجام شده در بازار متشکل ارز ایران در هفته کاری قبل اظهار داشت: حجم معاملات اسکناس دلار در هفته قبل ۳۹ میلیون و ۷۲۳ هزار دلار و حجم معاملات نماد معاملاتی یورو، ۳میلیون و ۴۴ هزار یورو بوده است.
وی اضافه کرد: میانگین وزنی نرخ معاملاتی اسکناس دلار در بازار متشکل ارز ایران در بازه زمانی مزبور ۲۵ هزار و ۱۶۶ تومان و میانگین وزنی نرخ اسکناس یورو ۲۹ هزار و ۵۲۷ تومان بوده است.
گوهررستمی در آخر گفت: پایین ترین و بالاترین نرخ معامله شده دلار در هفته قبل به ترتیب ۲۴ هزار و ۷۵۵ تومان و ۲۵ هزار و ۸۴۵ تومان و پایین ترین و بالاترین نرخ کشف شده برای نماد معاملاتی یورو ۲۹ هزار و ۹۹ و ۳۰ هزار و ۱۲۴ تومان بوده است.


1400/05/24
13:41:09
5.0 / 5
281
تگهای خبر: ارز , اسكناس , بازار , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما