شایعه تغییر در قیمت و سهمیه بنزین رد شد

شایعه تغییر در قیمت و سهمیه بنزین رد شد پول من: به گزارش پول من، رییس صنف جایگاه داران سوخت می گوید: تغییر جدیدی درباب سهمیه بنزین و افزایش قیمت بنزین اعمال نشده است و به لحاظ فنی و اجرائی این مساله حقیقت ندارد.


اسدالله قلی زاده در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه همچنان در کارت های سوخت مانند روال گذشته ۶۰ لیتر بنزین یارانه ای و ۱۵۰ لیتر بنزین آزاد شارژ می شود، اظهار داشت: کاربران می توانند پس از استفاده از بنزین یارانه ای، از بنزین آزاد بهره گیرند.
وی ادامه داد: اگر مالکان خودرو باز هم نیاز به بنزین داشتند می توانند از کارت سوخت جایگاه با نرخ ۳۰۰۰ تومان دریافت نمایند.
رییس صنف جایگاه داران با اعلان اینکه این رویه در یک سال قبل وجود داشته و تغییر چندانی را مشاهده نمی نماییم، اظهار داشت: اهتمام شد در جایگاه های سوخت نسبت به میزان تردد جایگاه ها کارت سوخت آزاد در سکوها وجود داشته باشد. به جز استانهای مرزی که طرح های بومی در آن جا اجرائی شده است.
قلی زاده با تأکید بر این که حالا وضعیت توزیع بنزین در جایگاه های سطح کشور، حالت عادی دارد و گزارش منفی در این رابطه در استانهای مختلف نداشتیم، اظهار داشت: اگر مشکلی نیز وجود داشته باشد با همکاری مردم وجایگاه های سوخت برطرف می نماییم.
وی با اعلان اینکه در موضوع بنزین برخی افراد بدنبال شایعه سازی هستند، در صورتیکه اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد دولت بصورت شفاف اعلام می کند، اظهار داشت: رویکرد دولت سیزدهم این بوده که بطور شفاف با مردم صحبت کند پس خواهش ما این است که مردم اخبار را از منابع رسمی پیگیری کنند.
رییس صنف جایگاه داران درباب تاثیر اجرای طرح جمع آوری کارت های جایگاه ها در استانهای مرزی بر میزان قاچاق، اظهار داشت: در موضوع قاچاق بزرگ نمایی شده و ما قبول نداریم که بخش عمده قاچاق از جایگاه های سوخت است.
وی ادامه داد: روش های متنوعی برای قاچاق سوخت وجود دارد و گزارشاتی که داریم درصد نقش جایگاه ها پایین بوده و عمده قاچاق فراورده های نفتی از طرق دیگری است و افرادی که در این مساله باخبر هستند باید بگویند این طرح چه میزان تاثیر داشته است.
منبع:

1402/03/08
12:22:04
5.0 / 5
228
تگهای خبر: بنزین , دولت , سوخت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما