مدیرعامل راه آهن اعلام كرد

پایان خط راه آهن شلمچه - بصره تا اسفند ۱۴۰۳

پایان خط راه آهن شلمچه - بصره تا اسفند ۱۴۰۳ به گزارش پول من، مدیرعامل راه آهن درباره ی آخرین وضعیت ساخت راه آهن شلمچه - بصره اظهار داشت: پیش بینی ما برای پایان این خط آهن بین 18 ماه تا دو سال است.


به گزارش پول من به نقل از ایسنا، سید میعاد صالحی - مدیرعامل راه آهن - درباره ی آخرین وضعیت ساخت راه آهن شلمچه - بصره توضیح داد: در خاک ایران ریل گذاری انجام شده، حتی قسمتی از ریل را وارد خاک عراق کرده ایم و یک سکوی مسافری هم تولید شده است، بدین سبب ما در موضوع ایران در بحث ریلی کارها را انجام داده ایم.
ایشان سپس با اشاره به این که می توانیم ایستگاه مسافری شلمچه را نیز توسعه داده و خطوط را اضافه نماییم، اظهار داشت: ولی آن چیزی که خود خط اصلی است کار انجام شده و درحال مسافرگیری است.
صالحی در یکی از بخش های خبری تلویزیون عنوان کرد: طبق تفاهمی که امضا شده برای کل پروژه به استثنای پل، ۱۸ ماه در نظر گرفته شده که حدود ۶ ماه بحث مین روبی و باقی زمان نیز برای روسازی و زیرسازی این ۳۲ کلیومتر خواهد بود.
مدیرعامل راه آهن اظهار داشت: باتوجه به بحث پل که به موازات آن انجام خواهد شد؛ پیش بینی ما برای پایان این خط آهن بین ۱۸ ماه تا دو سال است، البته از زمانی که طرف عراقی زمین را به ما تحویل دهد.
بگفته وی با توجه به این که در هفته گذشته این مساله در هیات دولت عراق مصوب شد و حضور قریب الوقوع مقامات عراقی، نسبت به تحویل زمین این پروژه در نقطه صفر مرزی امید داریم.
1402/06/11
08:13:18
5.0 / 5
382
تگهای خبر: تولید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما