فارس و حکشتی نگذاشتند شاخص کل بورس زیاد بریزد

فارس و حکشتی نگذاشتند شاخص کل بورس زیاد بریزد به گزارش پول من، شاخص کل بورس امروز با ریزش ۷۳۰۰ واحدی پایان یافت اما نکته معاملات امروز مثبت شدن دو نماد شاخص ساز بود.به گزارش پول من به نقل از مهر، امروز شاخص کل با افت ۷۳۰۰ واحدی روبرو شده و افت در بازار به صورت متعادلی انجام شد، ارزش معاملات خرد عدد ۳، ۴۲۰ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، ۱۴% و نسبت به میانگین ماهانه ۲۹% کاهش داشته است.
نکته معاملات امروز سبزپوشی نمادهای فارس و حکشتی بود که نگذاشتند شاخص کل بیشتر از ۷۳۰۰ واحد ریزش کند.
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۱، ۱۴۸ میلیارد تومان را نشان داده است. امروز هم روند خروج نقدینگی حقیقی برای سومین روز متوالی با ثبت رقم ۲۷۶ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته بر شدت خروج هم نسبت به میانگین ماهانه افزوده شده است.
برآیند معاملات صندوق های درآمد ثابت هم در یک هفته گذشته حاکی از ۲۵۹ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. اما صندوق های درآمد ثابت امروز شاهد ۱۹۷ میلیارد تومان ورود نقدینگی بوده اند.
ارزش صف های خرید ۱۹۶ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۱۵ میلیارد تومان افزایش داشته است. از طرفی ارزش صف های فروش با کاهش ۲۰ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۱۵۴ میلیارد تومان قرار دارد.


منبع:

1402/07/01
08:04:26
5.0 / 5
311
تگهای خبر: ارز , بازار , بورس , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما