بانك تجارت میزبان خرید خودروهای وارداتی؛

ثبت نام سریع خودرو های وارداتی مازاد با حساب وکالتی بانک تجارت

ثبت نام سریع خودرو های وارداتی مازاد با حساب وکالتی بانک تجارت پول من: امکان وکالتی کردن حساب بانک تجارت برای ثبت نام در سامانه یکپارچه عرضه خودرو های وارداتی مازاد وزارت صمت بصورت غیرحضوری برقرار شد.به گزارش پول من به نقل از مدیریت روابط عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی بانک تجارت، باتوجه به شروع مرحله جدید ثبت نام متقاضیان در سامانه یکپارچه بمنظور فروش مازاد خودرو های وارداتی، دارندگان حساب در بانک تجارت، می توانند بصورت غیرحضوری حساب خودرا وکالتی کرده و در این طرح شرکت نمایند.
مشتریان این بانک برای وکالتی کردن غیرحضوری حساب ها لازم است با مراجعه به آدرس اینترنتی www.tejaratbank.ir/vekalati گزینه «وکالتی کردن حساب برای خودرو های وارداتی» را انتخاب و بعد از احراز هویت بوسیله پیامک ارسالی، از حساب هایی که امکان وکالتی شدن دارند باخبر شده و این خدمت را دریافت کنند؛ یا می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک تجارت بصورت حضوری این پروسه را انجام دهند.
وجود حداقل ۵۰۰ میلیون تومان در حساب مشتری بعلاوه حداقل موجودی ۲۰ هزار تومانی در حساب، از شرایط استفاده از این طرح است. مبلغ تودیعی تا پایان طرح در حساب مشتری مسدود خواهد ماند و بعد از پایان طرح مبلغ آزاد خواهد شد.

1402/11/17
09:13:21
5.0 / 5
207
تگهای خبر: اینترنت , بانك , تجارت , حساب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما