برنج چقدر گران شده است؟

برنج چقدر گران شده است؟ پول من: ایلنا به نقل از رییس اتحادیه بنكداران نوشت: برنج پر محصول ایرانی حدود ۸ درصد افزایش قیمت داشته اما برنج وارداتی به علت تخصیص دلار ۴۲۰۰ تومانی با كاهش قیمت مواجه بوده است.آقاطاهر رییس اتحادیه بنكداران، در مورد میزان موجودی انبار برنج برای ماه رمضان اظهار نمود: در عمده فروشی ها ما برای ماه رمضان هیچ كمبودی نداریم. برنج وارداتی به میزان مورد نیاز وارد شده و برنج ایرانی مرغوب در انبارهای شمال موجود است.
وی مرتبط با افزایش قیمت برنج نسبت به سال قبل تصریح كرد: مقداری افزایش قیمت را در این محصول داشتیم اما قیمت دقیقی نمی توان گفت چون كه میزان آن با عنایت به تناژ و كیفیت متغیر است، اما قیمت برنج پر محصول حدود ۸ درصد افزایش داشته است.
آقاطاهر تصریح كرد: هیچ مشكلی در تامین برنج نداریم و قیمت برنج خارجی هم با پرداخت دلار ۴۲۰۰ تومانی به واردكنندگان درحال كاهش است.
رییس اتحادیه بنكداران با اشاره به قیمت حبوبات خاطرنشان كرد: قیمت حبوبات هم به جز لوبیا چیتی كاهش داشته است و به اندازه كافی حبوبات در انبارها و كارخانه ها وجود دارد. ما با این وجود نیازی به واردات این محصول به كشور هم نداریم.
وی اظهار داشت: قیمت روغن ۹درصد افزایش یافته است.

3535

1397/02/30
14:02:25
5.0 / 5
5231
تگهای خبر: دلار , قیمت , محصول , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما