با امضای قرارداد با روس ها؛

اتصال به شبكه های بین المللی پرداخت

اتصال به شبكه های بین المللی پرداخت به گزارش پول من بنا بر اعلام بانك مركزی، اتصال به شبكه های بین المللی پرداخت به عنوان یكی از پروژه های استراتژیك نقشه راه نظام بانكی، كلید خورده است.


به گزارش پول من به نقل از بانك مركزی، سیدابوطالب نجفی اظهار داشت: از چندی پیش كه مسئولیت اتصال به شبكه های بین المللی پرداخت در قالب نقشه راه بانك مركزی به شركت ابلاغ شد، مقدمات برگزاری مناقصه بین المللی برای تهیه یك سامانه سوییچ كارت استاندارد با تهیه اسناد مناقصه، به وسیله كلیه ذی نفعان آغاز و نهایی شد و سپس آگهی مناقصه در نشریات داخلی و خارجی منتشر گردید كه بر این اساس، ۹ شركت خارجی اسناد مناقصه را دریافت كردند و بعد از برگزای كنفرانس مناقصه، نهایتا پنج شركت پیشنهاداتشان را ارسال كردند.
وی ادامه داد: پیشنهادهای دریافت شده توسط كارشناسان شركت خدمات انفورماتیك مورد ارزیابی فنی و بازرگانی قرار گرفت. سپس شركتهای World line (فرانسه)، شركت Open way (روسیه) و شركت BPC (روسیه) بر مبنای میانگین نمرات ارزیابی رتبه ندی شدند؛ همینطور بعد از گشایش پاكت های مالی شركت های پیشنهاد دهنده، رتبه بندی شركت ها بر مبنای فرمول از پیش تعیین شده، امتیازات كسب شده و قیمت پیشنهادی صورت گرفته در نهایت شركت BPC روسیه به عنوان برنده مناقصه انتخاب گردید.
نجفی خاطرنشان كرد: مذاكره و تعامل با شركت BPC برای تهیه و تنظیم اسناد قرارداد با این شركت تا روز ۱۷ مهرماه به سرانجام رسید و در نهایت قرارداد اجرای پروژه بین شركت روسی و شركت خدمات انفورماتیك در روز ۱۹ مهرماه ۱۳۹۶ به امضاء رسید. لازم به ذكر است كه شركت BPC، علاوه برتجارب اجرای چندین پروژه مشابه در كشورهای مختلف، در ایران هم تابحال قرارداد پیاده سازی سامانه سوییچ كارت خویش را با چند بانك داخلی منعقد كرده است.
مدیرعامل شركت خدمات انفورماتیك ابراز امیدواری كرد با همكاری و مساعدت تمامی متخصصین و مدیران صنعت بانكی كشور در زمان تعیین شده زیرساخت های لازم جهت اتصال بانك های كشور به شبكه های بین المللی پرداخت فراهم گردد. گفتنی است، شركت خدمات انفورماتیك به نمایندگی از بانك مركزی ج. ا. ا در جهت عمل به مسئولیت محول شده در مورد فراهم آوردن امكان اتصال به شبكه های بین المللی پرداخت در قالب یكی از پروژه های استراتژیك نقشه راه بانك مركزی، با شركت PBC روسیه قرارداد همكاری امضا كرد
 

1396/07/21
23:53:44
5.0 / 5
5546
تگهای خبر: ارز , بانك , بانك مركزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما