خدابخشی:

منتظر اعلام نظر سازمان برنامه در مورد منابع طرح تأمین كالاهای اساسی هستیم

منتظر اعلام نظر سازمان برنامه در مورد منابع طرح تأمین كالاهای اساسی هستیم به گزارش پول من نایب رییس كمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه این كمیسیون منتظر دریافت نظرات سازمان برنامه و بودجه برای پیشبینی منابع مالی طرح تضمین كالاهای اساسی است.


محمد خدابخشی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: پیرو جلسه ای که قبل از تعطیلات مجلس با حضور آقای نوبخت در کمیسیون برنامه و بودجه داشتیم ما پیشنهادات خویش را در مورد منابع مالی طرح تأمین کالاهای اساسی عرضه کردیم و منتظر اعلام نظر سازمان برنامه در این رابطه هستیم تا بتوانیم منابع مالی این طرح را در هماهنگی با دولت پیشبینی نماییم.
خدابخشی خاطرنشان کرد: بعد از تعیین تکلیف منابع مالی طرح تأمین کالاهای اساسی و نهایی شدن طرح در کمیسیون آنرا جهت بررسی و تصویب به صحن علنی ارجاع خواهیم کرد.
به قول وی، در این طرح پیشبینی شده که برای ۷ دهک معادل ۶۰ میلیون ایرانی مبلغی در کارت خرید آنها برای خرید کالاهای اساسی در نظر گرفته شود.
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی همینطور با اشاره به تقاضای برخی نمایندگان برای عضویت در کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: ما آقای عیسی جعفری نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ را به خاطر کرونا از دست دادیم و یک نفر باید جایگزین ایشان در کمیسیون شود در همین راستا روزمه متاقضیان را بررسی خواهیم کرد و نهایتا تقاضای عضویت آنها را به رای کمیسیون خواهیم گذاشت.
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی همینطور خاطرنشان کرد که پیش از این و در خلال عدم تثبیت اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون و خروج او از مجلس سید مهدی فرشادان به جای او به عضویت کمیسیون برنامه و بودجه درآمد.1399/06/15
23:44:53
5.0 / 5
2278
تگهای خبر: دولت , كالا , كمیسیون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما