در دو ماه نخست امسال انجام شد؛

حفر ۱۷ چاه نفت و گاز در مناطق خشكی و دریایی كشور

حفر ۱۷ چاه نفت و گاز در مناطق خشكی و دریایی كشور پول من: خوزستان مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل 17 حلقه چاه نفت و گاز در دو ماه نخست سال جاری در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور آگاهی داد.بابک زنگنه امروز (اول خردادماه) در جمع خبرنگاران اظهار نمود: از شروع امسال تا حالا ۱۷ حلقه چاه نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور حفر و تکمیل شده است.

به گزارش پول من به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: از ۱۷ چاه حفاری شده، چهار حلقه چاه توسعه ای - توصیفی و ۱۳ حلقه چاه دیگر تعمیری و تکمیلی هستند.

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران اظهار داشت: از مجموع چاه ها، ۱۵ حلقه شامل چهار حلقه توسعه ای - توصیفی و ۱۱ حلقه تکمیلی در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و دو حلقه در موقعیت شرکت نفت فلات قاره حفر شده و در مدار تولید قرار گرفته اند.

زنگنه با اعلان اینکه تعمیر و تکمیل چاه ها ارتباط مستقیم و تاثیرگذاری با حفظ، نگهداشت و افزایش تولید دارد، افزود: در نتیجه هم افزایی و همکاری مستمر میان متخصصان و کارشناسان این شرکت و شرکت های کارفرمایی در دو ماه گذشته، تکمیل چهار حلقه چاه ۳۹ روز زودتر از برنامه پیش بینی شده از طرف کارفرما به پایان رسیده است.

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران با اعلان اینکه این شرکت ۷۰ دستگاه حفاری سبک، سنگین و فوق سنگین شامل ۶۷ دستگاه حفاری خشکی و سه دستگاه دریایی در تملک خود دارد، اظهار داشت: هم اکنون ۲۵ دکل حفاری این شرکت در حال جابه جایی در مناطق عملیاتی خشکی کشور هستند.

منبع:

1400/03/01
22:03:51
5.0 / 5
634
تگهای خبر: تولید , دستگاه , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما