گزارش مهر از نبش خیابان سیزدهم؛

گروه فلزات اساسی در کانون توجه خریداران

گروه فلزات اساسی در کانون توجه خریداران به گزارش پول من امروز بازار سهام همچنان با نماگرهای سبزپوش شاهد پیشروشدن بزرگان گروه فلزات اساسی و پالایشی ها بود.به گزارش پول من به نقل از مهر، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در انتها معاملات امروز یکشنبه (۱۸ اردیبهشت ماه) با افزایش ۹ هزار و ۱۵۰ واحدی به رقم یک میلیون و ۵۵۲ هزار واحد رسید.
شاخص کل هم وزن هم با افزایش دو هزار و ۶۹۲ واحدی عدد ۴۲۹ هزار و ۱۱ واحد را به نمایش گذاشت.
شاخص بازار اول هم با افزایش ۷ هزارو ۹۷۷ واحدی به رقم یک میلیون و ۱۹۵ هزار واحد رسید و شاخص بازار دوم هم با ۱۴ هزار و ۴۸۱ واحد افزایش عدد دو میلیون و ۹۴۷ هزار واحد را تجربه نمود.
شاخص کل فرابورس ایران هم در انتها معاملات امروز با رشد ۱۳۱ واحدی به رقم ۲۱ هزار و ۲۰۴ واحد دست یافت.
به گزارش پول من به نقل از مهر، امروز در بورس تهران بیشتر از ۱۱ میلیارد و ۶۷۴ میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله به ارزش بیشتر از شش هزار میلیارد تومان معامله شد.
اصلی ترین نمادهای تأثیرگذار بر رشد شاخص کل بورس در معاملات امروز فولاد مبارکه با هزار و ۶۹۳ واحد، شستا با هزار و ۵۲۱ واحد و پالایش نفت تبریز با ۷۶۱ واحد افزایش و در مقابل پالایش نفت بندرعباس با ۳۷۱ واحد، پتروشیمی جم با ۲۳۹ واحد و پتروشیمی شیراز با ۲۱۷ واحد کاهش بودند.
به گزارش پول من به نقل از مهر، امروز روند معاملات بورس تهران در حالی همچنان شرایطی متعادل و پرحجمی را نشان می داد که در گروه فلزات اساسی همزمان با نزدیک شدن به مجامع شرکتهای بورسی شاهد اقبال خریداران برای جمع آوری سهام در این گروه بودیم. این در حالی بود که شستا امروز در کانون توجه خریداران اغلب حقیقی بازار بود که نشان می داد همچنان معامله گران بازار سهام برای حضور در این بازار چشم امید دارند. این در شرایطی است که در گروه خودرویی ها هم روال همیشه تحرک نوسان گیران امروز تقویت شد.

1401/02/18
22:09:57
5.0 / 5
228
تگهای خبر: ارز , بازار , بورس , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما